Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Trim length
vi: Chiều dài thu gọn

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
