Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Trim length
oc: Retalha la largor

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Rendered entity
oc: Entitat rendutda
