Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Trim length
et: Lühenda pikkust

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Renders an entity in a view mode.
et: Renderdab olemi kuvarežiimis.
