Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Source field
hi: स्रोत क्षेत्र

en: Trim length
hi: ट्रिम लंबाई

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Rendered entity
hi: रेंडर की गई इकाई
