Insert (3.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: disabled
hy: անջատված

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: Left
hy: Ձախ

en: pixels
hy: փիքսել

en: Rotate
hy: Պտտել

en: Insert Media
hy: Զետեղել Մեդիա
