Insert (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: disabled
is: óvirkt

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Insert
is: Setja inn

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Allowed HTML tags
is: Leyfileg HTML tög

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: About
is: Um
