Insert (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Insert
nl: Invoegen

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Gallery
nl: Album

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Align
nl: Uitlijning

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Style
nl: Stijl

en: Link to file
nl: Link naar bestand

en: About
nl: Over

en: Per page gallery
nl: Per pagina-album

en: Per post gallery
nl: Per inzending-album

en: No gallery
nl: Geen album

en: Default style
nl: Standaardstijl

en: Rotate
nl: Roteren

en: Maximum image insert width
nl: Maximale breedte van de ingevoegde afbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Select which image style to use for viewing images in the colorbox.
nl: Selecteer de afbeeldingsstijl die gebruikt moet worden om afbeeldingen in de colorbox te bekijken.

en: Default view mode
nl: Standaardweergavemodus

en: Use absolute paths
nl: Absolute paden gebruiken

en: Link to file (with icon)
nl: Link naar bestand (met icoon)

en: Insert Media
nl: Media toevoegen
