Insert (3.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Align
ta: சீரமை

en: Allowed HTML tags
ta: அனுமதிக்கப்பட்ட HTML குறிச்சொற்கள்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Style
ta: பாணி

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Rotate
ta: திருப்பு
