Insert (3.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: disabled
et: keelatud

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Insert
et: Sisesta

en: Original image
et: Algne pilt

en: Gallery
et: Galerii

en: Media
et: Meedia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Align
et: Joondus

en: Select all
et: Vali kõik

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: Link to file
et: Link failile

en: About
et: Programmist

en: pixels
et: pikslit

en: No gallery
et: Galerii puudub

en: Default style
et: Vaikimisi stiil

en: Rotate
et: Pööra

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Responsive
et: Adapteeruv
