Insert (3.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: disabled
eu: ezgaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: Link to file
eu: Esteka fitxategira

en: About
eu: (r)i buruz

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Rotate
eu: Biratu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Link to file (with icon)
eu: Fitxategiarekiko esteka (ikonoarekin)
