Insert (3.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: disabled
he: מושבת

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Insert
he: הוספה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Gallery
he: גלריה

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Align
he: יישור

en: Select all
he: בחר הכל

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: Link to file
he: קישור לקובץ

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Default style
he: סגנון ברירת מחדל

en: Rotate
he: סיבוב

en: Image style
he: סגנון תמונה
