Insert (3.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: disabled
hi: अक्षम

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Media
hi: मीडिया

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Select all
hi: सबका चयन करें

en: Allowed HTML tags
hi: स्वीकृत एच.टी.एम.एल. टैग

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Style
hi: अंदाज

en: About
hi: के बारे में

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे
