Insert (3.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: disabled
hr: onemogućeno

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Insert
hr: Umetni

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Media
hr: Mediji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Align
hr: Poravnati

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Allowed HTML tags
hr: Dopuštene HTML oznake

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Link to file
hr: Poveznica do datoteke

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Maximum image insert width
hr: Maksimalna širina umetnute slike

en: Additional CSS classes
hr: Dodatne CSS klase

en: Image style
hr: Stil slike

en: Link image to
hr: Poveži sliku s
