Insert (3.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Insert
mn: Оруулах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Allowed HTML tags
mn: Зөвшөөрөгдөх HTML кодууд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
