Insert (3.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
