Insert (3.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: disabled
tr: etkin değil

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Insert
tr: Ekle

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Align
tr: Hizalama

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Allowed HTML tags
tr: İzin verilen HTML etiketleri

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Link to file
tr: Dosya bağlantısı

en: About
tr: Hakkında

en: pixels
tr: piksel

en: No gallery
tr: Galeri yok

en: Default style
tr: Varsayılan stil

en: Rotate
tr: Döndür

en: Image style
tr: Resim stili

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Select which image style to use for viewing images in the colorbox.
tr: Colorbox içinde resmin hangi resim stili kullanılarak görüntüleneceği seçin.

en: Default view mode
tr: Varsayılan gösterim kipi

en: Responsive
tr: Duyarlı
