Insert (3.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: disabled
ar: معطَّل

en: Insert
ar: أدرج

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Style
ar: نمط

en: Link to file
ar: رابط الملف

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: Default style
ar: الشكل الافتراضي

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى
