Insert (3.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: disabled
be: адключана

en: Insert
be: Уставіць

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Link image to
be: Спасылка выявы на
