Insert (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: disabled
ka: გამორთულია

en: None
ka: არცერთი

en: Media
ka: მედია

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი
