Insert (8.x-2.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Center
ms: Tengah

en: Original image
ms: Imej asal

en: Select all
ms: Pilih semua

en: Allowed HTML tags
ms: Tag HTML yang dibenarkan

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: pixels
ms: piksel

en: Rotate
ms: Putarkan

en: Image style
ms: Stail imej

en: Link image to
ms: Paut imej pada
