Insert (8.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់
