Insert (8.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: disabled
oc: desactivat

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Original image
oc: Imatge original

en: Media
oc: Mèdia

en: Align
oc: Alinhar

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Allowed HTML tags
oc: Balisas HTML autorizadas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Style
oc: Estil

en: pixels
oc: pixèls

en: Rotate
oc: Rotacion

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a
