Insert (8.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: disabled
ca: inhabilitat

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Insert
ca: Insereix

en: Original image
ca: Imatge original

en: Gallery
ca: Galeria

en: Media
ca: Multimèdia

en: Align
ca: Alineació

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: Link to file
ca: Enllaça al fitxer

en: pixels
ca: píxels

en: Default style
ca: Estil per defecte

en: Rotate
ca: Girar

en: Maximum image insert width
ca: Màxima amplada de la imatge a inserir

en: Additional CSS classes
ca: Classes CSS addicionals

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Default view mode
ca: Mode de visualització predeterminat

en: Responsive
ca: Responsiu
