Insert (8.x-2.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: disabled
lt: išjungtas

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: pixels
lt: pikseliai

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su
