Insert (8.x-2.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Allowed HTML tags
ku: تاگەکانی هـ.ت.م.ل. ـی ڕێگاپێدراو

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Rotate
ku: سووڕاندن

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە
