Insert (8.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: disabled
gl: desactivado

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Gallery
gl: Galería

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Align
gl: Aliñar

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: About
gl: Información

en: pixels
gl: píxeles

en: Rotate
gl: Rotar

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a
