Insert (8.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: disabled
bg: деактивиран

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове

en: Right
bg: Дясно
