Insert (8.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: disabled
lv: atspējots

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Gallery
lv: Galerija

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Align
lv: Novietot

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Link to file
lv: Saite uz failu

en: About
lv: Par

en: pixels
lv: pikseļi

en: Default style
lv: Noklusējuma stils

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Responsive
lv: Responsīvs
