Insert (8.x-2.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Allowed HTML tags
ml: അനുവദനീയമായ HTML ടാഗുകള്‍
