Insert (8.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: disabled
mr: असमर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Allowed HTML tags
mr: HTML च्या उपयोगाची अनुमती
