Insert (8.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: disabled
ro: dezactivat

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Insert
ro: Inserare

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Configuration
ro: Configurație

en: Align
ro: Aliniere

en: Select all
ro: Selectați tot

en: Allowed HTML tags
ro: Taguri HTML permise

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Style
ro: Stil

en: Link to file
ro: Legătură către fișier

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli

en: Default style
ro: Stil implicit

en: Rotate
ro: Rotire

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Responsive
ro: Adaptiv
