Insert (8.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: disabled
eo: malŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
