Insert (8.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: disabled
sk: vypnuté

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Insert
sk: Vložiť

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Gallery
sk: Galéria

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: File widgets
sk: Súborové widgety

en: Link to file
sk: Odkaz na súbor

en: About
sk: Informácie o

en: pixels
sk: pixelov

en: Per page gallery
sk: Galéria pre celú stránku

en: Per post gallery
sk: Galéria pre jeden príspevok

en: No gallery
sk: Bez galérie

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Maximum image insert width
sk: Maximálna šírka obrázku pre vloženie

en: Additional CSS classes
sk: Ďalšie CSS triedy

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku
