Insert (8.x-2.0-beta3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: disabled
ug: تاقالدى

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Allowed HTML tags
ug: خەتكۈچلەر تەستىقلانغانHTML

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
