Insert (8.x-2.0-beta4) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: disabled
vi: tắt

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Insert
vi: Chèn

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Gallery
vi: Thư viện ảnh

en: Media
vi: Phương tiện

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Select all
vi: Chọn tất cả

en: Allowed HTML tags
vi: Các thẻ HTML được cho phép

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: About
vi: Giới thiệu

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Rotate
vi: Xoay

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới
