Insert (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette
