Insert (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Align
el: Στοίχιση

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Allowed HTML tags
el: Επιτρεπτές ετικέτες HTML

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Style
el: Στυλ

en: Link to file
el: Σύνδεσμος σε αρχείο

en: About
el: Περί

en: Per page gallery
el: Ανά σελίδα συλλογή

en: Per post gallery
el: Ανά δημοσίευμα συλλογή

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Maximum image insert width
el: Μέγιστο πλάτος εικόνας εισαγωγής

en: Additional CSS classes
el: Επιπρόσθετες κλάσεις CSS

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Use absolute paths
el: Χρήση απόλυτων διαδρομών

en: Includes the full URL prefix "@base_url" in all links and image tags.
el: Να συμπεριλαμβάνεται το πρόθεμα της πλήρους διεύθυνσης URL "@base_url" σε όλους τους συνδέσμους και σημάνσεις εικόνων.

en: Link to file (with icon)
el: Σύνδεσμος σε αρχείο (με εικονίδιο)

en: The selected text format will not allow it to display images. The text format will need to be changed for this image to display properly when saved.
el: Ο επιλεγμένος μορφότυπος εισόδου δεν επιτρέπει την εμφάνιση εικόνων. Ο μορφότυπος εισόδου θα πρέπει να αλλαχθεί προκειμένου να εμφανιστεί κατάλληλα η εικόνα μετά την αποθήκευση.
