Insert (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: None
nn: Ingen

en: Insert
nn: Set inn

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke
