Insert (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: disabled
fa: غیرفعال

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Gallery
fa: گالری

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Align
fa: تراز

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Allowed HTML tags
fa: برچسب‌های مجاز HTML

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Style
fa: سبک

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده
