Insert (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: disabled
sl: onemogočeno

en: None
sl: Brez

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: About
sl: O modulu
