Insert (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: disabled
te: అచేతనం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Allowed HTML tags
te: ఈ HTML ట్యాగులు అనుమతిస్తాం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి

en: About
te: గురించి
