Insert (8.x-2.0-beta4) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: disabled
az: söndürülüb

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Align
az: Sıralama

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Link to file
az: Fayla keçid

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksellər

en: Default style
az: Defolt üslub

en: Rotate
az: Fırladın
