Insert (8.x-2.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: disabled
cy: analluog

en: None
cy: Dim

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Allowed HTML tags
cy: Tagiau HTML a ganiateir

en: Style
cy: Arddull

en: Image style
cy: Arddull delwedd
