Insert (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Allowed HTML tags
th: อนุญาตให้ใช้แท็ก HTML

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: pixels
th: พิกเซล

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
