Advanced Insert View (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Views
lv: Skati

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Arguments
lv: Argumenti

en: View to insert
lv: Skats ko ievietot
