Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Arguments
be: Аргументы

en: View to insert
be: Від для ўстаўкі

en: Taxonomy term ID with depth
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі з глыбінёю
