Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Arguments
bs: Argumenti
