Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: View to insert
ca: Vista a inserir
