Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Save
cy: Cadw

en: Views
cy: Gwelediadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Arguments
cy: Argiau
