Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Save
gl: Gardar

en: Views
gl: Vistas

en: User
gl: Usuario/a

en: Arguments
gl: Argumentos

en: View to insert
gl: Vista a insertar
